UX Dizajn

Znížte svoje náklady na vývoj služieb a online riešení

  Lukáš Andel, 22. 11. 2020
Šetrenie nákladov

Čo ak by som vám povedal, že pomocou UX dizajnu si dokážete udržať pôvodný rozpočet alebo dokonca znížiť náklady na vývoj vášho projektu.

Dobrý UX dizajn je výsledkom komplexného používateľského výskumu, návrhu informačnej architektúry, dizajnovej stratégie, wireframingu, prototypovania, používateľského testovania a finálnej implementácie. UX dizajnér bežne trávi hodiny návrhom, úpravami a vylepšovaním dizajnu a procesov webstránok alebo aplikácií tak, aby čo najviac vyhovovali potrebám koncových používateľov.

Nebudem rozpisovať podrobne UX dizajn proces a jeho kroky, ale zameriam sa na dve hlavné časti, ktoré najviac ovplyvňujú konečné náklady na váš projekt…

Pôvodný článok som napísal počas svojho pôsobenia v digitálnej agentúre RIESENIA, celý článok si môžete prečítať na firemnom blogu agentúry.

Zdielajte článok:
PrototypovanieTestovanie
  Lukáš Andel UX dizajnér a konzultant

Som UX dizajnér a konzultant zameraný na stratégiu, výsledky a budovanie používateľského zážitku. Už viac ako 9 rokov sa podieľam na tvorbe digitálnych produktov pre stredné a väčšie spoločnosti ...

Inšpirujte sa ...

Ako na úspešný dizajn
UX Dizajn
Tri kroky k úspešnému dizajnu, ktorý vám pomôže zvýšiť vaše výnosy
Viac z UX Dizajn →